מי אנחנו

אנחנו קרלוס “זאפ” – מדריך הקפוארה הותיק והאהוב, שהגיע לארץ ללמד קפוארה כבר בשנת 2002, ואשתו, שרון, מוסיקאית ואשת אינטרנט ותיקה.

אנו חיים בנתניה, ומגדלים באהבה את שלושת בנותינו – פרלין, גנאור ואריקה, את החתולה פיצי, ו…את ה”בייבי” המשותף שלנו – זום-זום 🙂

זום-זום חנות קפוארה הוקמה ב 2013 והינה חנות הקפוארה היחידה בישראל.

הקמנו את החנות על מנת לאפשר לכל חובב או חובבת קפוארה לקנות בגדי קפוארה וכלי נגינה לקפוארה, במחירים הגונים, ובמהירות לכל מקום בארץ.

החנות הינה חנות וירטואלית, ופועלת מדירתנו בקריית השרון נתניה. ניתן לתאם ביקורים בימים ושעות גמישות – אנחנו מאוד אוהבים לפגוש לקוחות מרחבי הארץ 🙂

בחנות ניתן למצוא מכנסי קפוארה, חולצות קפוארה מודפסות, נעלי קפוארה, בירימבאו, פנדרו,  אגוגו, הקו-הקו, ספרי קפוארה, תכשיטי קפוארה ועוד.

רוב המוצרים בחנות מיובאים על ידנו מברזיל, או מיוצרים על ידנו על פי ידע ונסיון של שנים.

לאחרונה הפכנו לנציגים בלעדיים של יצרן כלי ההקשה הברזילאי LUEN וכעת יש בידנו את המבחר הגדול בארץ של פנדרו (תוף מרים) וכלי הקשה ברזילאים אחרים.

כמו כן, ניתן למצוא אצלינו את נעלי הקפוארה הברזילאיות הפופולריות בעולם –RAINHA ובדרך כלל ניתן למצוא אצלינו מבחר ומידות יותר מברוב החנויות בברזיל!

אנו מוסיפים מוצרים חדשים כל הזמן, אם יש לכם רעיונות, או חיפשתם משהו בחנות ולא מצאתם, נשמח לשמוע מכם!


ולסיום, הינה קצת ממה שהלקוחות שלנו חושבים עלינו…

 

2 thoughts on “מי אנחנו

  1. ראיתי באינסטגרם תמונה של אטאבקי מיניאטורי,הוא למכירה?
    כמה עולה?
    יש גם פאנדירו,ברימבאו, קאשישי,ואגוגו מיניאטורים?

    1. הי עידן, האטבאקי המניאטורי עולה 50 ש”ח (יחיד). זוג ב 95. יש גם בירימבאו מינאטורי, ואגוגו, ובקרוב גם פנדירו. כל אחד בין 35 ל 50 ש”ח. מוזמן לדבר איתנו ב 0586960076

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *